Centrale telefoniczne

 

Są to urządzenia umożliwiające połączenia głosowe zarówno za pomocą tradycyjnych sieci telekomunikacyjnych PSTN (Public Switched Telephone Network) jak i za pomocą rozwiązań VoIP (Voice over Internet Protocol). Centrala sieci PSTN ułatwia korzystanie z tradycyjnej sieci telefonicznej wewnątrz małych i średnich firm. Wykorzystanie technologii VoIP ma zastosowanie w średnich,
dużych firmach oraz hotelach, gdzie występuje znaczna częstotliwość wykonywanych i  odbieranych połączeń.

Oprócz podstawowych funkcji takich jak telefonowanie na zewnątrz firmy, centrale telefoniczne umożliwiają bezpłatne lub płatne komunikowanie się między użytkownikami w danym budynku. Za wykonywane połączenia dajemy możliwość ustalenia cennika i pobierania opłat według zestawień automatycznie tworzonych przez centrale.

W przypadku central VoIP oferujemy możliwość bezpłatnych rozmów wewnątrz firmy również w przypadku rozproszenia jej lokalizacji. Instalując centrale telefoniczne VoIP w różnych oddziałach firmy możemy wykonywać darmowe połączenia za pomocą sieci Internet. Połączenia na zewnątrz firmy z pominięciem tradycyjnych linii miejskich, pozwalają na znaczne obniżenie kosztów rozmów.

Napisz do nas! Czekamy na wiadomość

Ineco Sp. z o.o.

ul. Królewska 65A/1
30-081 Kraków

NIP: 677-234-88-58
KRS: 0000366216