Zespół zaangażowanych profesjonalistów

Poznaj naszą firmę

Poznaj naszą firmę

INECO jest dynamicznie rozwijającym się biurem projektowo-inżynieryjnym, w którym największym potencjałem są ludzie. Staramy się aby profesjonalizm i pasja były wartościami płynącym z każdej wykonanej przez nas pracy.

Skupiamy inżynierów i specjalistów, którzy przy wsparciu doświadczonych konsultantów rozwiązują skomplikowane problemy techniczne, zapewniając pełne spełnienie oczekiwań klientów przy umiarkowanych nakładach. Udaje się to dzięki stałemu monitorowaniu najnowocześniejszych rozwiązań projektowych i technologicznych, które optymalnie adaptowane i profesjonalnie wdrażane, zapewniają realizację celów biznesowych naszych klientów.

W każdym obszarze naszego działania myślimy o ekologii, poznaj nasze możliwości: 

  • Kompleksowe projektowanie instalacji niskoprądowych, teletechnicznych, elektrycznych, elektroenergetycznych i automatyk i budynkowej;
  • Profesjonalny konsulting i nadzór  obejmujący wszelkie instalacje  bezpieczeństwa, zasilania, podtrzymania, sterowania i monitorowania spotykane w nowoczesnych obiektach (usługi w tym obszarze adresujemy przede wszystkim do inwestorów i architektów szukających wysokospecjalistycznej wiedzy dla zapewnienia najbardziej efektywnych rozwiązań);
  • Wdrożenia instalacji i systemów przy zapewnieniu wsparcia programistycznego i wizualizacyjnego dla realizowanych projektów.

0

zaprojektowanych przez nas i wykonanych certyfikowanych budynków (breeam)

0

zaprojektowanych budynków za pomocą oprogramowania 3D BIM

0

instalacji fotowoltaicznych 

0

zadowolonych klientów ze współpracy z naszą firmą

Codziennie dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Każdego dnia, kiedy pracujesz, robisz zakupy czy odpoczywasz - cieszysz się bezpieczeństwem i komfortem, które zapewniają Ci projektowane przez nas instalacje.