System sygnalizacji włamania i napadu

SYSTEM SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU

SYSTEM SYGNALIZACJI WŁAMANIA I NAPADU

System ten instaluje się w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa ludzi i mienia w chronionym miejscu. Pomimo stosowania najlepszych zabezpieczeń mechanicznych, włamywacze często znajdują sposób aby dostać się do środka budynku i wyrządzić szkody. W tym momencie z pomocą przychodzi zainstalowany System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN). System ten nie chroni bezpośrednio przed włamaniem (to zadanie realizowane jest innymi środkami), ale ma na celu sygnalizować i alarmować w przypadku jakichkolwiek prób włamania czy sabotażu. Może obejmować zarówno obszary wewnątrz budynków jak i tereny zewnętrzne.

 

System Sygnalizacji Włamania i Napadu składa się z elementów elektronicznych, które mogą być połączone ze sobą przewodowo lub bezprzewodowo w przypadku, gdy nie ma możliwości prowadzenia przewodów pod tynkiem (np. obiekty zabytkowe).

 

System ten można integrować z takimi systemami jak: System Zarządzania Budynkiem (BMS), System Kontroli Dostępu (SKD) czy System Telewizji Dozorowej (CCTV). Przykładowo przy wtargnięciu intruza do budynku SSWiN wykrywa jego obecność, a system CCTV automatycznie wyświetla obsłudze budynku obraz z kamery znajdującej się najbliżej tego zdarzenia. Ułatwia to szybką interwencję odpowiednich służb.

 

Oferujemy możliwość wysyłania na telefony prywatne czy służb ochroniarskich informacji głosowych lub SMS o wykrytych zdarzeniach. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania urządzeniami zainstalowanymi w budynku, np. oświetleniem czy ogrzewaniem z dowolnego miejsca na świecie za pomocą telefonu lub Internetu.

Napisz do nas! Czekamy na wiadomość

Ineco Sp. z o.o.

ul. Królewska 65A/1
30-081 Kraków

NIP: 677-234-88-58
KRS: 0000366216