Zarządzanie węzłami cieplnymi

Aparatura kontrolno-pomiarowa i automatyka węzłów cieplnych pozwala w optymalny sposób zarządzać centralnym ogrzewaniem i zasilaniem budynku w ciepłą wodę użytkową. Każde rozwiązanie węzła cieplnego wymaga dokładnej analizy i dostosowania sprzętu oraz oprogramowania do indywidualnych potrzeb klienta.

 

Modułowa budowa systemu automatyki oraz mnogość obsługiwanych standardów i metod komunikacji pozwala na dobranie odpowiednich kart rozszerzeń, interfejsów, sposobów komunikacji oraz w razie potrzeby zintegrowanie go z innymi systemami w strukturze Building Management System (BMS).

 

Podstawową zaletą systemów zarządzania jest możliwość zdalnego monitorowania, sterowania i regulacji węzła cieplnego np. z poziomu przeglądarki WWW. Interfejs dostosowany jest do konkretnego węzła cieplnego i odzwierciedla jego rzeczywisty schemat, na którym naniesione są nastawy oraz wszystkie parametry pochodzące od czujników w instalacji. System monitoringu i sterowania węzłem cieplnym ułatwia jego obsługę oraz redukuje koszty wspomagając proces optymalizacji nastaw węzła cieplnego.

 

 

Napisz do nas! Czekamy na wiadomość

Ineco Sp. z o.o.

ul. Królewska 65A/1
30-081 Kraków

NIP: 677-234-88-58
KRS: 0000366216